به گزارش روابط عمومی شهرداری ملک آباد


 یادواره شهدای گرانقدر گمنام و گرامیداشت شهدای والامقام شهر ملک آباد بمناسبت سالروز بزرگداشت سوم خرداد با حضور جمع کثیری از شهروندان شریف و فهیم شهر ملک آباد و مسولین با سخنرانی سردار یوسفعلی زاده مدیرکل محترم بنیاد حفظ ونشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و به همت و همکاری سپاه پاسداران و شهرداری ملک آباد برگزار شد.

در این مراسم سردار یوسفعلی زاده با اشاره به اینکه در چهلمین سال آزادی خرمشهر هستیم گفت:حزب شیطان هیچ وقت پیروز نیست و همیشه حزب خدا پیروز است،پس باید باقدرت و بصیرت واخلاص وتابعیت از ولی فقیه درتمامی صحنه ها حضور پیدا کنیم و با حفظ ارزشهای انقلابی،دفاعی،جهادی مرد عمل باشیم تا بتوانیم بردشمنان پیروز شویم.
مدیرکل محترم بنیاد حفظ ونشر ارزشهای دفاع مقدس استان با تاکید بر اینکه این خیلی مهم است که فرهنگ جهاد و شهادت و فرهنگ انقلاب اسلامی به بهترین وجه به نسل بعدی انتقال پیدا کند گفت: تا هنگامی که دشمنان از ملت ایران درنگرانی به سر می برند بدانیدکه ملت عزیرمان به درستی به وظیفه خود عمل کرده اند،لذا باید جهادتبیین کنید یعنی جهاد روشنگری وشفاف سازی حق از باطل،راست از دروغ و پدران و مادران باید به تکالیف خود عمل کنند،نتیجه در فرزندان بروز پیدا می کند و آنها همان طور عمل میکنند.

همچنین دردرابتدای مراسم ریاست شورای شهرستان مشهد آقای حاجی بگلو ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار صیاد خدایی به مقام معظم رهبری و امت بزرگ اسلام گفت: باید از روش ومنش شهدا الگو برداری کنیم و یادشان را گرامی بداریم و بدانیم که همیشه مدیون خون شهدا بودیم وهستیم.
وی بیان داشت:اگر مسئولین و مدیران ودولتمردان با همین گمنامی شهدا و نیروهای نظامی وانتظامی انجام وظیفه و خدمت کنند وبا همین نگاه به این سمت بروند قطعا پیروزیم .

دیدگاه ها

ارسال نظر


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی: ۰۵۱۳۳۵۲۳۳۳۶
تلفن شهرداری مرکز: ۰۵۱۳۳۵۲۳۳۳۵
شماره دورنگار: ۰۵۱۳۳۵۲۳۳۳۷
سامانه پیام کوتاه:
استان خراسان رضوی - كيلومتر35جاده مشهد ،نیشابور - شهر ملک اباد - شهرداری ملك آباد
کدپستی: ۹۳۵۴۱۶۳۳۵۷
پست الکترونیک: info@shahrdarimolkabad.ir

تاریخچه شهر

اوقات شرعی